Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Skýcov
Koordináták:
48.50519562, 18.42243385
Terület:
25,23 km2
Rang:
község
Népesség:
981
Tszf. magasság:
422 m
Körzethívószám:
+421 (0) 37
Irányítószám:
95185
Település kód:
500721
Szervezeti azonosító:
308421
Adóazonosító:
2021037986
Névelőfordulások
1773
Szkiczo, Skitzo, Skiczow,
1786
Skiczó,
1808
Szkiczó, Skycow,
1863
Szkicó,
1907
Kicő,
1920
Skýcov
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Školská) 294
Telefon: 0376346216
Fax: 0376346215
E-mail: [email protected]
Honlap: skycov.sk
Cím: (Školská) 294
Telefon: 0376346216
Fax: 0376346215
E-mail: [email protected]
Honlap: skycov.sk
Polgármester:
Kolembus Tomáš (HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS)
Kolembus Tomáš (HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS)
Képviselő-testület:
Černák Roman (Független)
Černáková Miroslava (Független)
Drienovský Pavol (HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS)
Forgáčová Lucia (Független)
Matejová Martina (Független)
Pavková Alžbeta (HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS)
Šedivý Andrej (REPUBLIKA)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 4 | 0% |
| szlovákok | 918 | 97% |
| csehek | 8 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 1 | 0% |
| ismeretlen | 17 | 2% |
| összlétszám | 948 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Kolembus Tomáš
Független
Kolembus Tomáš
Független
Kolembus Tomáš
Független
Kolembus Tomáš
Hlas - sociálna demokracia
Kolembus Tomáš
HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS
Alapadatok
Választásra jogosult: 776
Választási részvétel: 67.01 %
Kiadott boríték: 520
Bedobott boríték: 520Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 500
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Kolembus Tomáš | 329 | 65.80 % | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS | |
| Matejová Martina | 171 | 34.20 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Černák Roman | 1. körzet | 335 | Független | ||
| Drienovský Pavol | 1. körzet | 256 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS | ||
| Pavková Alžbeta | 1. körzet | 255 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS | ||
| Forgáčová Lucia | 1. körzet | 225 | Független | ||
| Šedivý Andrej | 1. körzet | 188 | REPUBLIKA | ||
| Černáková Miroslava | 1. körzet | 185 | Független | ||
| Matejová Martina | 1. körzet | 178 | Független | ||
| Chladný Radoslav | 1. körzet | 150 | Független | ||
| Mihalík Jozef | 1. körzet | 150 | Független | ||
| Jenis Juraj | 1. körzet | 139 | Független | ||
| Hosťovecký Ľubomír | 1. körzet | 136 | Független | ||
| Matejov Marián | 1. körzet | 133 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS | ||
| Kusý Martin | 1. körzet | 129 | Független | ||
| Pätoprstý Andrej | 1. körzet | 123 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS | ||
| Škoda Jaroslav | 1. körzet | 112 | Független | ||
| Žikavský Jaroslav | 1. körzet | 97 | Független | ||
| Krigovský Milan | 1. körzet | 83 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 776
Választási részvétel: 59.92 %
Bedobott boríték: 464Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 444
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Becík Branislav | 343 | 77.25 % | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, SNS, REPUBLIKA, PRAVDA, Bratia Slovenska | |
| Varga Henrich | 57 | 12.84 % | Tím Kraj Nitra, SaS, Progresívne Slovensko, KDH, SLOVENSKO, Demokrati, Maďarské fórum, OKS | |
| Blaško Erik | 17 | 3.83 % | Jednota Slovanov | |
| Čuláková Jolana | 17 | 3.83 % | Független | |
| Švec Róbert | 8 | 1.80 % | Slovenské Hnutie Obrody | |
| Suchan Karol | 2 | 0.45 % | SLOVEXIT | |
| Csenger Tibor | 0 | 0.00 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 8
Érvényes szavazólap: 441
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Garaj Milan | 227 | 51.47 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS | ||
| Balážová Marta | 96 | 21.77 % | Független | ||
| Vrábel Milan | 94 | 21.32 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS | ||
| Kozolka Tomáš | 91 | 20.63 % | Független | ||
| Fintor Ján | 86 | 19.50 % | Tím Kraj Nitra, SaS, Progresívne Slovensko, KDH, SLOVENSKO, Demokrati, Maďarské fórum, OKS | ||
| Husár Dušan | 82 | 18.59 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS | ||
| Benc Ľubomír | 52 | 11.79 % | Független | ||
| Debnár Ivan | 51 | 11.56 % | Tím Kraj Nitra, SaS, Progresívne Slovensko, KDH, SLOVENSKO, Demokrati, Maďarské fórum, OKS | ||
| Ivanovičová Klaudia | 39 | 8.84 % | Független | ||
| Páleník Marek | 39 | 8.84 % | Tím Kraj Nitra, SaS, Progresívne Slovensko, KDH, SLOVENSKO, Demokrati, Maďarské fórum, OKS | ||
| Holý Miroslav | 37 | 8.39 % | REPUBLIKA | ||
| Holý Peter | 33 | 7.48 % | REPUBLIKA | ||
| Jurík Štefan | 32 | 7.26 % | SLOVEXIT | ||
| Fejfárová Andrea | 28 | 6.35 % | Független | ||
| Šabík Bohumír | 28 | 6.35 % | REPUBLIKA | ||
| Malý Patrik | 18 | 4.08 % | Független | ||
| Balázs Boris | 13 | 2.95 % | Konzervatívci | ||
| Kováč Martin | 11 | 2.49 % | Független | ||
| Ďuriš Zdenko | 9 | 2.04 % | Konzervatívci | ||
| Krajčovič Róbert | 5 | 1.13 % | ĽS Naše Slovensko | ||
| Mezei Ján | 3 | 0.68 % | Konzervatívci |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| HLAS - SD | 187 | 32.47% |
| SMER SD | 155 | 26.91% |
| SNS | 59 | 10.24% |
| PS | 36 | 6.25% |
| KDH | 30 | 5.21% |
| REPUBLIKA | 29 | 5.03% |
| OĽANO-NOVA | 24 | 4.17% |
| SaS | 20 | 3.47% |
| SME RODINA | 15 | 2.60% |
| Demokrati | 9 | 1.56% |
| LSNS | 6 | 1.04% |
| SRDCE - SNJ | 3 | 0.52% |
| Egyéb | 3 | 0.52% |
| Érvényes szavazatok | 576 |
Aranyosmaróti járás
Nyitrai kerület
Választásra jogosult: 780
Választási részvétel: 60.64 %
Bedobott boríték: 473Érvényes szavazólap: 471
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 298 | 63.27 % | |
| Korčok Ivan | 100 | 21.23 % | |
| Harabin Štefan | 51 | 10.83 % | |
| Kubiš Ján | 9 | 1.91 % | |
| Matovič Igor | 7 | 1.49 % | |
| Dubovský Patrik | 2 | 0.42 % | |
| Forró Krisztián | 1 | 0.21 % | |
| Kotleba Marian | 1 | 0.21 % | |
| Náhlik Milan | 1 | 0.21 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.21 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 785
Választási részvétel: 37.20 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 93 | 32.40 % |
| REPUBLIKA | 63 | 21.95 % |
| HLAS - SD | 54 | 18.82 % |
| PS | 30 | 10.45 % |
| KDH | 12 | 4.18 % |
| SaS | 10 | 3.48 % |
| SNS | 8 | 2.79 % |
| KÚ | 6 | 2.09 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 5 | 1.74 % |
| Demokrati | 4 | 1.39 % |
| SOS | 1 | 0.35 % |
| Volt SK | 1 | 0.35 % |
| Érvényes szavazatok | 287 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 45 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 45 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 36 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 35 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 33 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 28 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 27 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 24 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 23 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 15 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 12 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 10 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 8 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 6 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 6 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 5 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 5 | ||
| Urminský Filip | HLAS - SD | 5 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 4 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 4 | ||
| Považan Michal | KÚ | 4 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 4 | ||
| Šimko Igor | HLAS - SD | 4 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 3 | ||
| Danko Andrej | SNS | 3 |


