Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Vlkovce
Koordináták:
49.04927063, 20.49919128
Terület:
3,84 km2
Rang:
község
Népesség:
479
Tszf. magasság:
829 m
Körzethívószám:
+421 (0) 52
Irányítószám:
05971
Település kód:
524051
Szervezeti azonosító:
326712
Adóazonosító:
2020697360
Névelőfordulások
1773
Vilkocz, Kuntzensdorf, Wilkowcze,
1786
Wilkocz, Kunzendorf,
1808
Vilkócz, Kuntzensdorf, Wilkowce,
1863
Vilkoc,
1873
Vilkóc,
1892
Kiskunchfalu,
1907
Kiskuncfalva,
1920
Viľkovce,
1927
Vlkovce
Közigazgatás
Hivatali órák:
Hétfő: 8:00-12:00 ,13:00-16:00Zárva
Kedd: 8:00-12:00 ,13:00-16:00
Szerda: 8:00-12:00 ,13:00-16:30
Csütörtök: 8:00-12:00 ,13:00-16:00
Péntek: 8:00-12:00 ,13:00-15:00
Polgármester:
Rušin Marcel (Független)
Rušin Marcel (Független)
Képviselő-testület:
Binek Pavol (KDH)
Cehuľa Peter (Független)
Dravecký Peter (KDH)
Maľak Jozef (KDH)
Semaňák Lukáš (KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| szlovákok | 470 | 99% |
| csehek | 0 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 2 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 5 | 1% |
| összlétszám | 477 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Hardoň Peter
Független
Kalata Ján
Független
Kalata Ján
Független
Kalata Ján
Független
Rušin Marcel
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 378
Választási részvétel: 79.63 %
Kiadott boríték: 301
Bedobott boríték: 301Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 299
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Rušin Marcel | 173 | 57.86 % | Független | |
| Kalata Ján | 126 | 42.14 % | KDH |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Semaňák Lukáš | 1. körzet | 214 | KDH | ||
| Maľak Jozef | 1. körzet | 202 | KDH | ||
| Dravecký Peter | 1. körzet | 192 | KDH | ||
| Binek Pavol | 1. körzet | 146 | KDH | ||
| Cehuľa Peter | 1. körzet | 138 | Független | ||
| Rušin Michal | 1. körzet | 132 | Független | ||
| Nadanyi Juraj | 1. körzet | 114 | Független | ||
| Čulac Ľubomír | 1. körzet | 103 | Független | ||
| Maľák Ondrej | 1. körzet | 94 | Független |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 378
Választási részvétel: 71.96 %
Bedobott boríték: 272Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 259
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Majerský Milan | 205 | 79.15 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Mazurek Milan | 34 | 13.13 % | REPUBLIKA | |
| Čureja Drahomír | 6 | 2.32 % | Független | |
| Migaľ Samuel | 6 | 2.32 % | Független | |
| Lešková Monika | 4 | 1.54 % | SNS | |
| Ištok Jozef | 2 | 0.77 % | Független | |
| Geci Marián | 1 | 0.39 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 1 | 0.39 % | Jednota Slovanov | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 3
Érvényes szavazólap: 259
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Bendík Peter | 119 | 45.95 % | SNS | ||
| Bieľak Štefan | 93 | 35.91 % | Független | ||
| Zreľak Andrej | 80 | 30.89 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Hudáček Pavel | 68 | 26.25 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Sorokáč Viktor | 67 | 25.87 % | Független | ||
| Zibura Peter | 59 | 22.78 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Koščák Miroslav | 46 | 17.76 % | Független | ||
| Hovaňák Marek | 37 | 14.29 % | Független | ||
| Kerdík Štefan | 37 | 14.29 % | Független | ||
| Kurňava Ján | 33 | 12.74 % | Független | ||
| Grich Andrej | 30 | 11.58 % | Független | ||
| Mazurek Milan | 26 | 10.04 % | REPUBLIKA | ||
| Rušin Jozef | 24 | 9.27 % | Független | ||
| Horanský Edmund | 20 | 7.72 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Majorová Garstková Jana | 19 | 7.34 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Bohunický Bohumil | 16 | 6.18 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Ferenčák Ján | 15 | 5.79 % | Független | ||
| Pitoňák Jozef | 15 | 5.79 % | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Havran Marko | 14 | 5.41 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Kaprálová Ivana | 14 | 5.41 % | NOVA | ||
| Chovaňák Lukáš | 13 | 5.02 % | REPUBLIKA | ||
| Gancarčík Juraj | 12 | 4.63 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Gurčík Miroslav | 12 | 4.63 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Jurgovianová Anna | 10 | 3.86 % | Független | ||
| Badžo Ján | 9 | 3.47 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| KDH | 134 | 45.89% |
| HLAS - SD | 31 | 10.62% |
| PS | 30 | 10.27% |
| OĽANO-NOVA | 28 | 9.59% |
| SMER SD | 25 | 8.56% |
| SaS | 11 | 3.77% |
| SNS | 10 | 3.42% |
| Demokrati | 10 | 3.42% |
| REPUBLIKA | 8 | 2.74% |
| SME RODINA | 5 | 1.71% |
| Érvényes szavazatok | 292 |
Késmárki járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 363
Választási részvétel: 60.61 %
Bedobott boríték: 220Érvényes szavazólap: 220
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 131 | 59.55 % | |
| Pellegrini Peter | 45 | 20.45 % | |
| Harabin Štefan | 27 | 12.27 % | |
| Matovič Igor | 7 | 3.18 % | |
| Kubiš Ján | 6 | 2.73 % | |
| Dubovský Patrik | 2 | 0.91 % | |
| Danko Andrejvisszalépett | 1 | 0.45 % | |
| Kotleba Marian | 1 | 0.45 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 367
Választási részvétel: 35.15 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| KDH | 52 | 41.27 % |
| PS | 29 | 23.02 % |
| SMER - SD | 10 | 7.94 % |
| SaS | 10 | 7.94 % |
| SNS | 6 | 4.76 % |
| REPUBLIKA | 6 | 4.76 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 5 | 3.97 % |
| HLAS - SD | 5 | 3.97 % |
| KÚ | 2 | 1.59 % |
| ĽSNS | 1 | 0.79 % |
| Érvényes szavazatok | 126 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Lexmann Miriam | KDH | 43 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 26 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 14 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 14 | ||
| Karas Viliam | KDH | 9 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 8 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 6 | ||
| Škripek Branislav | KDH | 6 | ||
| Hojsík Martin | PS | 6 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 5 | ||
| Gregorík Slavomír | KDH | 4 | ||
| Šipoš Michal | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 4 | ||
| Tabák Romana | SNS | 3 | ||
| Kuffa Filip | SNS | 3 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 3 | ||
| Skokan Dávid | KDH | 3 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 3 | ||
| Yar Lucia | PS | 3 | ||
| Huliak Rudolf | SNS | 2 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 2 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 2 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 2 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 2 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 2 | ||
| Novotná Alena | KDH | 2 |


