Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Kolinovce
Térképek:
Koordináták:
48.92833710, 20.85075760
Terület:
4,68 km2
Rang:
község
Népesség:
576
Tszf. magasság:
394 m
Körzethívószám:
+421 (0) 53
Irányítószám:
05342
Település kód:
543250
Szervezeti azonosító:
329266
Adóazonosító:
2021331466
Névelőfordulások
1773
Kolenocz, Kolenowetz, Kolynowcze,
1786
Kolenocz, Kolnowce,
1808
Kolenócz, Kohlsdorf, Kolenitz, Kolenowce,
1863
Kolenóc,
1877
Kolinóc,
1892
Kolinfalu,
1907
Kolinfalva,
1920
Kolínovce,
1946
Kolinovce
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Kolinovce)
Telefon: 0534472832
E-mail: [email protected]
Honlap: kolinovce.sk
Cím: (Kolinovce)
Telefon: 0534472832
E-mail: [email protected]
Honlap: kolinovce.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-15:30
Kedd: 7:30-15:30
Szerda: 7:30-15:30Zárva
Péntek: 7:30-15:30
Polgármester:
Puhallová Jitka (Független)
Puhallová Jitka (Független)
Képviselő-testület:
Puhallová Romana (Független)
Procházka Matej (Független)
Smoradová Diana (Független)
Lopatková Dagmara (Független)
Podracká Zuzana (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 553 | 94% |
| romák | 13 | 2% |
| csehek | 4 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 9 | 2% |
| ismeretlen | 10 | 2% |
| összlétszám | 590 |
Mai közigazgatás
Választások
A megválasztott polgármester és a testület összetétele.
Bača Vincent
ĽS-HZDS, SMER, SNS
Vincent Bača
SDS
Puhallová Jitka
Független
Puhallová Jitka
Független
Puhallová Jitka
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 427
Választási részvétel: 40.05 %
Kiadott boríték: 171
Bedobott boríték: 171Polgármester
Érvényes szavazólap: 154
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Puhallová Jitka | 154 | 100.00 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Lopatková Dagmara | 1. körzet | 147 | Független | ||
| Smoradová Diana | 1. körzet | 105 | Független | ||
| Procházka Matej | 1. körzet | 98 | Független | ||
| Puhallová Romana | 1. körzet | 98 | Független | ||
| Podracká Zuzana | 1. körzet | 91 | Független | ||
| Trávniček Veronika | 1. körzet | 90 | Független | ||
| Čuchran Marek | 1. körzet | 49 | Független |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 427
Választási részvétel: 40.28 %
Bedobott boríték: 172Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 160
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Trnka Rastislav | 71 | 44.38 % | Független | |
| Porvažník Marián | 41 | 25.62 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | |
| Šimko Igor | 30 | 18.75 % | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, REPUBLIKA, PRAVDA, SNS, SV, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, Bratia Slovenska | |
| Soročinová Monika Sofiya | 13 | 8.13 % | Független | |
| Kodrazi Džemal | 0 | 0.00 % | Független |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 10
Érvényes szavazólap: 169
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Puhallová Jitka | 123 | 72.78 % | Független | ||
| Rušinová Iveta | 95 | 56.21 % | Független | ||
| Hojstrič Marián | 87 | 51.48 % | Független | ||
| Kopnická Mária | 85 | 50.30 % | Független | ||
| Dubiňák Dárius | 74 | 43.79 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Bečarik Pavol | 19 | 11.24 % | SNS | ||
| Dluhoš Patrik | 19 | 11.24 % | SMER - SD | ||
| Volný Ján | 16 | 9.47 % | SMER - SD | ||
| Baláž Marek | 15 | 8.88 % | Független | ||
| Kandra Lukáš | 15 | 8.88 % | ĽS Naše Slovensko | ||
| Szitová Miroslava | 15 | 8.88 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Bendik Pavol Benedikt | 13 | 7.69 % | Független | ||
| Iľašová Judita | 12 | 7.10 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Ruttkay Ladislav | 12 | 7.10 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Ščuka Tomáš | 12 | 7.10 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Akram Adnan | 11 | 6.51 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Belej Lubomír | 11 | 6.51 % | SMER - SD | ||
| Čarňanský Adam | 11 | 6.51 % | REPUBLIKA | ||
| Demečko Dávid | 11 | 6.51 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Brezovský Marek | 8 | 4.73 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Rusiňák Branislav | 8 | 4.73 % | SMER - SD | ||
| Hamrák Pavol | 7 | 4.14 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kráľ Daniel | 5 | 2.96 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Pekarčíková Alena | 2 | 1.18 % | Konzervatívci | ||
| Marcinčin Radovan | 1 | 0.59 % | Konzervatívci |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 66 | 27.50% |
| HLAS - SD | 42 | 17.50% |
| PS | 30 | 12.50% |
| OĽANO-NOVA | 23 | 9.58% |
| REPUBLIKA | 22 | 9.17% |
| KDH | 18 | 7.50% |
| SNS | 16 | 6.67% |
| SaS | 7 | 2.92% |
| LSNS | 6 | 2.50% |
| SME RODINA | 5 | 2.08% |
| Demokrati | 4 | 1.67% |
| KSS | 1 | 0.42% |
| Érvényes szavazatok | 240 |
Iglói járás
Választásra jogosult: 439
Választási részvétel: 39.64 %
Bedobott boríték: 174Érvényes szavazólap: 174
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 75 | 43.10 % | |
| Korčok Ivan | 59 | 33.91 % | |
| Harabin Štefan | 32 | 18.39 % | |
| Kotleba Marian | 4 | 2.30 % | |
| Kubiš Ján | 2 | 1.15 % | |
| Matovič Igor | 1 | 0.57 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.57 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 449
Választási részvétel: 23.83 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 34 | 32.08 % |
| REPUBLIKA | 28 | 26.42 % |
| PS | 14 | 13.21 % |
| KDH | 10 | 9.43 % |
| SaS | 6 | 5.66 % |
| Demokrati | 5 | 4.72 % |
| HLAS - SD | 4 | 3.77 % |
| SNS | 2 | 1.89 % |
| PATRIOT | 1 | 0.94 % |
| ĽSNS | 1 | 0.94 % |
| Volt SK | 1 | 0.94 % |
| Érvényes szavazatok | 106 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 26 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 21 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 21 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 17 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 15 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 11 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 7 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 6 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 5 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 5 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 5 | ||
| Suja Miroslav | REPUBLIKA | 4 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 4 | ||
| Bittó Cigániková Jana | SaS | 4 | ||
| Hojsík Martin | PS | 4 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 3 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 3 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 3 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 2 | ||
| Danko Andrej | SNS | 2 | ||
| Huliak Rudolf | SNS | 2 | ||
| Ďuriš Marián | REPUBLIKA | 2 | ||
| Wiezik Michal | PS | 2 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 2 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 2 |


