Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Myslina
Koordináták:
48.94528961, 21.85245705
Terület:
9,54 km2
Rang:
község
Népesség:
592
Tszf. magasság:
160 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
06601
Település kód:
520501
Szervezeti azonosító:
323268
Adóazonosító:
2021232774
Névelőfordulások
1773
Mislina, Misslina,
1786
Mischlina,
1808
Mislena, Misslina,
1863
Mislina,
1892
Mislyina,
1907
Mislye,
1920
Myšlina,
1927
Myslina
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Myslina) 19
Telefon: 0577754990
Fax: 0577754990
E-mail: [email protected]
Honlap: obecmyslina.sk
Cím: (Myslina) 19
Telefon: 0577754990
Fax: 0577754990
E-mail: [email protected]
Honlap: obecmyslina.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-15:30Zárva
Kedd: 7:30-15:30
Szerda: 7:30-17:00
Csütörtök: 7:30-15:30
Péntek: 7:30-14:00
Polgármester:
Jevčák Pavol (HLAS - sociálna demokracia, SNS, KDH)
Jevčák Pavol (HLAS - sociálna demokracia, SNS, KDH)
Képviselő-testület:
Kochma Pavel (Független)
Polák Martin (KDH)
Sciranka Martin (SMER - SD)
Šimurda Peter (HLAS - sociálna demokracia)
Sivý Vladimír (KDH)
Valkučák Jozef (HLAS - sociálna demokracia)
Zemba Ľubomír (KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 564 | 97% |
| ruszinok | 0 | 0% |
| romák | 3 | 1% |
| ukránok | 0 | 0% |
| csehek | 3 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 2 | 0% |
| ismeretlen | 11 | 2% |
| összlétszám | 583 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Podolinská Helena
KDH
Podolinská Helena
KDH
Podolinská Helena
KDH
Jevčák Pavol
Hlas - sociálna demokracia, SNS, KDH, SME RODINA
Jevčák Pavol
HLAS - sociálna demokracia, SNS, KDH
Alapadatok
Választásra jogosult: 467
Választási részvétel: 55.25 %
Kiadott boríték: 258
Bedobott boríték: 258Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 217
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Jevčák Pavol | 217 | 100.00 % | HLAS - sociálna demokracia, SNS, KDH |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Polák Martin | 1. körzet | 137 | KDH | ||
| Sciranka Martin | 1. körzet | 126 | SMER - SD | ||
| Zemba Ľubomír | 1. körzet | 120 | KDH | ||
| Sivý Vladimír | 1. körzet | 115 | KDH | ||
| Šimurda Peter | 1. körzet | 110 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kochma Pavel | 1. körzet | 101 | Független | ||
| Valkučák Jozef | 1. körzet | 88 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Židzík Matúš | 1. körzet | 86 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Hodor Juraj | 1. körzet | 81 | SMER - SD | ||
| Bošková Marianna | 1. körzet | 77 | SLOVENSKO, SaS, Demokrati, NOVA | ||
| Šimurda Tomáš | 1. körzet | 57 | SNS | ||
| Soročin Patrik | 1. körzet | 56 | SLOVENSKO, SaS, Demokrati, NOVA | ||
| Malej Jozef | 1. körzet | 48 | KSS |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 467
Választási részvétel: 52.46 %
Bedobott boríték: 245Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 209
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Majerský Milan | 95 | 45.45 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Mazurek Milan | 71 | 33.97 % | REPUBLIKA | |
| Migaľ Samuel | 17 | 8.13 % | Független | |
| Čureja Drahomír | 5 | 2.39 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 5 | 2.39 % | TÍM KOŠICE | |
| Stanko Ján | 5 | 2.39 % | SLOVEXIT | |
| Geci Marián | 2 | 0.96 % | Független | |
| Lešková Monika | 2 | 0.96 % | SNS | |
| Goliaš Ľubomír | 0 | 0.00 % | Jednota Slovanov | |
| Ištok Jozef | 0 | 0.00 % | Független |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 2
Érvényes szavazólap: 217
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoptová Luciána | 79 | 36.41 % | ÚSVIT | ||
| Hopta Ivo | 70 | 32.26 % | Független | ||
| Mudry Ondrej | 61 | 28.11 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Babin Michal | 54 | 24.88 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Vaľová Jana | 49 | 22.58 % | SMER - SD | ||
| Jeňo Lukáš | 30 | 13.82 % | Független | ||
| Šudík Tomáš | 29 | 13.36 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Hopta Tomáš | 28 | 12.90 % | Független | ||
| Lichman Martin | 25 | 11.52 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Focko Tibor | 24 | 11.06 % | SMER - SD | ||
| Pichoňský Peter | 24 | 11.06 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Sukeľová Lucia | 23 | 10.60 % | Független | ||
| Beca Ľubomír | 22 | 10.14 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Demjan Peter | 21 | 9.68 % | REPUBLIKA | ||
| Fedorko Jozef | 18 | 8.29 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Ulipová Jana | 18 | 8.29 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Čerevková Simona | 17 | 7.83 % | PRAVDA | ||
| Šepeľa Ladislav | 15 | 6.91 % | Független | ||
| Gavulič Daniel | 14 | 6.45 % | SMER - SD | ||
| Trebišovská Marianna | 14 | 6.45 % | Független | ||
| Hamaďaková Monika | 13 | 5.99 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Novák Slavomír | 11 | 5.07 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Hyška Martin | 10 | 4.61 % | DS-ODS | ||
| Mihalík Ján | 10 | 4.61 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Druga Michal | 8 | 3.69 % | HLAS - sociálna demokracia |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| OĽANO-NOVA | 70 | 23.89% |
| SMER SD | 61 | 20.82% |
| KDH | 44 | 15.02% |
| HLAS - SD | 37 | 12.63% |
| PS | 25 | 8.53% |
| SNS | 16 | 5.46% |
| REPUBLIKA | 14 | 4.78% |
| SaS | 10 | 3.41% |
| Demokrati | 9 | 3.07% |
| SME RODINA | 5 | 1.71% |
| Egyéb | 2 | 0.68% |
| Érvényes szavazatok | 293 |
Homonnai járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 461
Választási részvétel: 46.42 %
Bedobott boríték: 213Érvényes szavazólap: 211
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 91 | 43.13 % | |
| Korčok Ivan | 80 | 37.91 % | |
| Harabin Štefan | 28 | 13.27 % | |
| Matovič Igor | 6 | 2.84 % | |
| Kubiš Ján | 5 | 2.37 % | |
| Náhlik Milan | 1 | 0.47 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 472
Választási részvétel: 23.52 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 25 | 22.73 % |
| SMER - SD | 22 | 20.00 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 13 | 11.82 % |
| HLAS - SD | 13 | 11.82 % |
| KDH | 11 | 10.00 % |
| REPUBLIKA | 8 | 7.27 % |
| SaS | 6 | 5.45 % |
| SNS | 3 | 2.73 % |
| ZR | 3 | 2.73 % |
| Demokrati | 2 | 1.82 % |
| KÚ | 2 | 1.82 % |
| PATRIOT | 1 | 0.91 % |
| Socialisti | 1 | 0.91 % |
| Érvényes szavazatok | 110 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 18 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 13 | ||
| Matovič Igor | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 13 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 11 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 9 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 9 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 7 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 7 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 5 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 4 | ||
| Galko Ľubomír | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 4 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 4 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 3 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 3 | ||
| Hojsík Martin | PS | 3 | ||
| Pollák Peter | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 3 | ||
| Danko Andrej | SNS | 2 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 2 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 2 | ||
| Huďo Ľubomír | REPUBLIKA | 2 | ||
| Baránek Ján | ZR | 2 | ||
| Štubniak Juraj | ZR | 2 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 2 | ||
| Sulík Richard | SaS | 2 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 2 |


