Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Dúbrava
Koordináták:
48.98582458, 20.84778214
Terület:
9,62 km2
Rang:
község
Népesség:
325
Tszf. magasság:
623 m
Körzethívószám:
+421 (0) 53
Irányítószám:
05305
Település kód:
526495
Szervezeti azonosító:
329053
Adóazonosító:
2020727676
Névelőfordulások
1773
Dubrava, Dubrowa,
1786
Dubrawa, Dubrawetz,
1808
Dubrava,
1863
Dubrava,
1907
Szepestölgyes,
1920
Dúbrava
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Dúbrava) 54
Telefon: 0534699970
Fax: 0530534699971
E-mail: [email protected]
Honlap: dubrava.ocu.sk
Cím: (Dúbrava) 54
Telefon: 0534699970
Fax: 0530534699971
E-mail: [email protected]
Honlap: dubrava.ocu.sk
Polgármester:
Legát Michal (Független)
Legát Michal (Független)
Képviselő-testület:
Balucha Kamil (Független)
Dolný Ján (Független)
Jusková Janka (Független)
Kaľavský Jozef (Független)
Michelková Veronika (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 1 | 0% |
| szlovákok | 318 | 97% |
| ruszinok | 1 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 8 | 2% |
| összlétszám | 329 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Hovančík Ondrej
Független
Hovančík Ondrej
Független
Hovančík Ondrej
Független
Hovančík Ondrej
Független
Legát Michal
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 272
Választási részvétel: 75.74 %
Kiadott boríték: 206
Bedobott boríték: 206Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 202
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Legát Michal | 129 | 63.86 % | Független | |
| Dolný Jozef | 73 | 36.14 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Dolný Ján | 1. körzet | 150 | Független | ||
| Jusková Janka | 1. körzet | 149 | Független | ||
| Kaľavský Jozef | 1. körzet | 136 | Független | ||
| Balucha Kamil | 1. körzet | 110 | Független | ||
| Michelková Veronika | 1. körzet | 69 | Független |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 272
Választási részvétel: 75.00 %
Bedobott boríték: 204Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 189
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Majerský Milan | 85 | 44.97 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Mazurek Milan | 81 | 42.86 % | REPUBLIKA | |
| Migaľ Samuel | 6 | 3.17 % | Független | |
| Geci Marián | 4 | 2.12 % | Független | |
| Lešková Monika | 4 | 2.12 % | SNS | |
| Čureja Drahomír | 3 | 1.59 % | Független | |
| Ištok Jozef | 2 | 1.06 % | Független | |
| Stanko Ján | 1 | 0.53 % | SLOVEXIT | |
| Goliaš Ľubomír | 0 | 0.00 % | Jednota Slovanov | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 4
Érvényes szavazólap: 197
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Repaský Miloslav | 79 | 40.10 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Suráková Jana | 76 | 38.58 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Glevický Ľubomír | 72 | 36.55 % | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Ledecký Vladimír | 72 | 36.55 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Gura Jozef | 60 | 30.46 % | Független | ||
| Košík Ján | 39 | 19.80 % | Független | ||
| Pekarčík Peter | 21 | 10.66 % | SMER - SD | ||
| Novák Adam | 15 | 7.61 % | REPUBLIKA | ||
| Koňak Vincent | 12 | 6.09 % | SMER - SD | ||
| Brincko Miroslav | 8 | 4.06 % | SNS | ||
| Budz Tomáš | 8 | 4.06 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Liščák Adam | 8 | 4.06 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Čonka Miroslav | 4 | 2.03 % | Progresívne Slovensko, Demokrati |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| KDH | 67 | 33.00% |
| SMER SD | 36 | 17.73% |
| HLAS - SD | 27 | 13.30% |
| SNS | 16 | 7.88% |
| PS | 15 | 7.39% |
| OĽANO-NOVA | 11 | 5.42% |
| REPUBLIKA | 10 | 4.93% |
| SME RODINA | 6 | 2.96% |
| SaS | 6 | 2.96% |
| Demokrati | 6 | 2.96% |
| Piráti | 2 | 0.99% |
| SDKU DS | 1 | 0.49% |
| Érvényes szavazatok | 203 |
Lőcsei járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 265
Választási részvétel: 60.00 %
Bedobott boríték: 159Érvényes szavazólap: 158
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 68 | 43.04 % | |
| Pellegrini Peter | 57 | 36.08 % | |
| Harabin Štefan | 27 | 17.09 % | |
| Kubiš Ján | 4 | 2.53 % | |
| Kotleba Marian | 1 | 0.63 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.63 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Matovič Igor | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 269
Választási részvétel: 34.57 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 23 | 25.56 % |
| KDH | 20 | 22.22 % |
| PS | 20 | 22.22 % |
| REPUBLIKA | 9 | 10.00 % |
| SNS | 6 | 6.67 % |
| HLAS - SD | 6 | 6.67 % |
| SaS | 3 | 3.33 % |
| SZÖVETSÉG - ALIANCIA | 1 | 1.11 % |
| ĽSNS | 1 | 1.11 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 1 | 1.11 % |
| Érvényes szavazatok | 90 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 11 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 10 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 9 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 9 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 9 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 9 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 8 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 8 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 5 | ||
| Hojsík Martin | PS | 5 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 4 | ||
| Danko Andrej | SNS | 3 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 3 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 3 | ||
| Karas Viliam | KDH | 3 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 3 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 2 | ||
| Kuffa Štefan | SNS | 2 | ||
| Huliak Rudolf | SNS | 2 | ||
| Gregorík Slavomír | KDH | 2 | ||
| Bittó Cigániková Jana | SaS | 2 | ||
| Yar Lucia | PS | 2 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 2 | ||
| Berényi József | SZÖVETSÉG - ALIANCIA | 1 | ||
| Pandy Peter | SZÖVETSÉG - ALIANCIA | 1 |
