Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Slatvina
Koordináták:
48.96220016, 20.84218407
Terület:
4,41 km2
Rang:
község
Népesség:
331
Tszf. magasság:
460 m
Körzethívószám:
+421 (0) 53
Irányítószám:
05361
Település kód:
543527
Szervezeti azonosító:
329541
Adóazonosító:
2021331521
Névelőfordulások
1773
Szlatvina, Slatwina,
1786
Slatwina,
1808
Szlatvina, Slatwina,
1863
Szlatvin,
1920
Slaťvina,
1927
Slatvina
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Slatvina) 63
Telefon: 0534495186
Fax: 0534299203
E-mail: [email protected]
Honlap: slatvina.host.sk
Cím: (Slatvina) 63
Telefon: 0534495186
Fax: 0534299203
E-mail: [email protected]
Honlap: slatvina.host.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 8:00-12:00; 13:00-14:30Zárva
Kedd: 8:00-12:00; 13:00-14:30
Szerda: 8:00-12:00; 13:00-16:30
Csütörtök: 8:00-12:00; 13:00-14:30
Péntek: 8:00-12:00; 13:00-14:30
Polgármester:
Staňová Lívia (Független)
Staňová Lívia (Független)
Képviselő-testület:
Adamkovič Zdeno (Független)
Čurilla Martin (Független)
Gmuca Monika (Független)
Gonda Miroslav (Független)
Kekeľ Jaroslav (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 1 | 0% |
| szlovákok | 306 | 99% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 1 | 0% |
| összlétszám | 308 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Vrábeľ Vladislav
SMER
Vrábeľ Vladislav
SMER-SD
Vrábeľ Vladislav
SMER-SD
Staňová Lívia
Független
Staňová Lívia
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 244
Választási részvétel: 54.92 %
Kiadott boríték: 134
Bedobott boríték: 134Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 119
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Staňová Lívia | 119 | 100.00 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Kekeľ Jaroslav | 1. körzet | 107 | Független | ||
| Čurilla Martin | 1. körzet | 91 | Független | ||
| Adamkovič Zdeno | 1. körzet | 87 | Független | ||
| Gonda Miroslav | 1. körzet | 84 | Független | ||
| Gmuca Monika | 1. körzet | 81 | Független | ||
| Kozlík Peter | 1. körzet | 76 | Független |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 244
Választási részvétel: 54.92 %
Bedobott boríték: 133Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 112
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Trnka Rastislav | 48 | 42.86 % | Független | |
| Porvažník Marián | 37 | 33.04 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | |
| Šimko Igor | 18 | 16.07 % | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD, REPUBLIKA, PRAVDA, SNS, SV, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, Bratia Slovenska | |
| Soročinová Monika Sofiya | 9 | 8.04 % | Független | |
| Kodrazi Džemal | 0 | 0.00 % | Független |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 10
Érvényes szavazólap: 127
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Hojstrič Marián | 96 | 75.59 % | Független | ||
| Rušinová Iveta | 67 | 52.76 % | Független | ||
| Puhallová Jitka | 58 | 45.67 % | Független | ||
| Dubiňák Dárius | 55 | 43.31 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Kopnická Mária | 49 | 38.58 % | Független | ||
| Ruttkay Ladislav | 22 | 17.32 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Iľašová Judita | 19 | 14.96 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Akram Adnan | 18 | 14.17 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Bečarik Pavol | 17 | 13.39 % | SNS | ||
| Szitová Miroslava | 16 | 12.60 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Rusiňák Branislav | 14 | 11.02 % | SMER - SD | ||
| Demečko Dávid | 13 | 10.24 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Dluhoš Patrik | 10 | 7.87 % | SMER - SD | ||
| Bendik Pavol Benedikt | 9 | 7.09 % | Független | ||
| Brezovský Marek | 9 | 7.09 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Pekarčíková Alena | 9 | 7.09 % | Konzervatívci | ||
| Ščuka Tomáš | 8 | 6.30 % | Progresívne Slovensko, SLOVENSKO, SaS, KDH, Demokrati, ZA ĽUDÍ, OKS, DS-ODS | ||
| Hamrák Pavol | 7 | 5.51 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Volný Ján | 6 | 4.72 % | SMER - SD | ||
| Kandra Lukáš | 3 | 2.36 % | ĽS Naše Slovensko | ||
| Baláž Marek | 2 | 1.57 % | Független | ||
| Belej Lubomír | 2 | 1.57 % | SMER - SD | ||
| Čarňanský Adam | 2 | 1.57 % | REPUBLIKA | ||
| Marcinčin Radovan | 2 | 1.57 % | Konzervatívci | ||
| Kráľ Daniel | 1 | 0.79 % | HLAS - sociálna demokracia |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 35 | 20.11% |
| KDH | 32 | 18.39% |
| PS | 32 | 18.39% |
| OĽANO-NOVA | 18 | 10.34% |
| REPUBLIKA | 16 | 9.20% |
| HLAS - SD | 15 | 8.62% |
| SNS | 10 | 5.75% |
| SaS | 7 | 4.02% |
| Demokrati | 4 | 2.30% |
| SME RODINA | 2 | 1.15% |
| Slovenské Hnutie Obrody | 2 | 1.15% |
| KSS | 1 | 0.57% |
| Érvényes szavazatok | 174 |
Iglói járás
Kassai kerület
Választásra jogosult: 239
Választási részvétel: 67.36 %
Bedobott boríték: 161Érvényes szavazólap: 160
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 82 | 51.25 % | |
| Pellegrini Peter | 46 | 28.75 % | |
| Harabin Štefan | 23 | 14.37 % | |
| Kubiš Ján | 5 | 3.13 % | |
| Kotleba Marian | 3 | 1.88 % | |
| Dubovský Patrik | 1 | 0.63 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Matovič Igor | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 245
Választási részvétel: 34.29 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 20 | 24.39 % |
| REPUBLIKA | 12 | 14.63 % |
| KDH | 12 | 14.63 % |
| SMER - SD | 10 | 12.20 % |
| HLAS - SD | 8 | 9.76 % |
| SNS | 5 | 6.10 % |
| SaS | 5 | 6.10 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 4 | 4.88 % |
| Demokrati | 3 | 3.66 % |
| PATRIOT | 2 | 2.44 % |
| KÚ | 1 | 1.22 % |
| Érvényes szavazatok | 82 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 17 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 11 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 11 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 9 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 6 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 6 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 5 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 4 | ||
| Hojsík Martin | PS | 4 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 4 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 3 | ||
| Heger Eduard | Demokrati | 3 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 3 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 3 | ||
| Bittó Cigániková Jana | SaS | 3 | ||
| Danko Andrej | SNS | 2 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 2 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 2 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 2 | ||
| Karas Viliam | KDH | 2 | ||
| Kuna Ladislav | SaS | 2 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 2 | ||
| Wiezik Michal | PS | 2 | ||
| Šipoš Michal | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 2 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 2 |


